Świąteczne wspomnienia

W Galerii „Magnez” w Przeworsku wręczono nagrody laureatom V edycji konkursu plastycznego na kartkę świąteczną pt. „Moje wspomnienia Wigilii...” oraz na tradycyjną ozdobę choinkową. Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych.

 W konkursie na kartkę świąteczną w kat. I – przedszkola, I miejsce otrzymała Laura Szawan z PM 3 w Przeworsku, II m-ce Kinga Pelc z SP w Adamówce, a III m-ce Małgosia Kruk z Oddziału przedszkolnego SP 2 w Przeworsku. Wyróżnienia jury otrzymały: Kasia Słowik z Oddziału przedszkolnego SP 2 w Przeworsku, Martynka Konieczna z SP 3 w Przeworsku i Szymek Łaniusz z Oddziału przedszkolnego SP 2 w Przeworsku.

   W kategorii II – klasy I-III szkoły podstawowej, I m-ce otrzymała Dominika Połeć z SP w Adamówce, II m-ce równorzędnie Amelka Wojtas z SP 3 w Przeworsku i Kamil Łukaszów z SP 2 w Przeworsku, a III m-ce również ex aequo Zuzia Skalska z ZS w Chałupkach i Maciek Chomik z SP 1 w Przeworsku. Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Dobek i Ala Uchman z SP 3 w Przeworsku, Alicja Manowiec z SP w Tryńczy, Jakub Bratko Makaran z SP 2 i Damian Skalski z SP 1 w Przeworsku.

   W kategorii III – kl. 4-6 SP I m-ce zdobyła Julka Jakubiec z ZS w Tryńczy, II m-ce Maciek Prasoł z ZS w Tryńczy, a III m-ce Sebastian Groch z SP w Gorzycach.

   W kategorii ozdoba choinkowa I m-ce zajęła Amelka Wojtas z SP 3, II m-ce równorzędnie zajęli Marcin Sławiński oraz Karol Pustka z SP 3 w Przeworsku. Dwie równorzędne trzecie nagrody zdobyły Anna Pomagiel i Kornelia Walewicz z SP 2. Wyróżnienia otrzymali: Weronika Dryniak z SP 1, Karina Zaręba i Michał Birek z SP 2 oraz Bartek Scherer z SP 3. Nagrodę przewodniczącej jury w kategorii ozdoba choinkowa otrzymała Magdalena Galińska z SP 3 w Przeworsku.

   Komisarzem konkursu była Halina Superson z Muzeum w Przeworsku.

Komentarze
Popularne
Komentowane