Świętowało 37 par

Świętowało 37 par
Fot. GOK

37 par z gminy Jawornik Polski świętowało złote, szmaragdowe i diamentowe  gody. Uroczysta ceremonia wręcznia medali odbyła się 16 lutego w Hadlach Szklarskich, a poprzedziła ją Msza św. w intencji jubilatów pod przewodnictwem proboszcza ks. Stanisława Śliwy.

W urokliwym miejscu, jakim jest Zespół Pałacowo-Parkowy, aż 37 par, które obchodziły swoje jubileusze w ostatnich 3 latach, otrzymało pamiątkowe medale i listy gratulacyjne od prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

   Złote gody świętowali: Zofia i Michał Leja, Janina i Franciszek Stefaniszak, Katarzyna i Stanisław Nyrka, Kazimiera i Jan Osiadły, Maria i Edmund Bachnacki, Zofia i Józef Warchoł, Maria i Roman Makarski, Emilia i Bolesław Jamrozik, Teresa i Stanisław Guzik, Teresa i Mieczysław Bury, Helena i Jan Jamrozik, Janina i Józef Lech, Bronisława i Mieczysław Warchoł, Stanisława i Stanisław Gajda, Adela i Jan Motowidło, Anna i Józef Puzio, Maria i Henryk Zięzio, Janina i Franciszek Dudziak, Jadwiga i Józef Wójtowicz, Zofia i Franciszek Jurek, Irena i Marian Łysiak, Monika i Jan Bury, Mieczysława i Henryk Jamrozik, Janina i Tadeusz Stanowski, Zofia i Czesław Pawełek, Stanisława i Tadeusz Gomółka, Stefania i Augustyn Ferenc, Zyta i Fryderyk Szkutnik, Maria i Mieczysław Dorosz, Krystyna i Franciszek Jamróz, Janina i Marian Czebiera, Olga i Marian Fudali, Anna i Andrzej Pinkowicz, Janina i Paweł Mikulec, Emilia i Stanisław Żak.

   Diamentowe gody, czyli 55-lecie małżeństwa obchodzili Maria i Antoni Kądziołkowie. Szmaragdowe gody, czyli 60-lecie pożycia świętowali Stanisława i Józef Stańko.

   Nieobecnych na uroczystości jubilatów odwiedził osobiście wójt Stanisław Petynia wraz z kierownikiem USC Ireną Ferencz.

Galeria artykułu
Komentarze
Popularne
Komentowane