To jednak zadyszka

Autor: tos 30.05.2014 Nr: 22/2014

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości już ich nie ma.  Ekipa JKS-u złapała zadyszkę na koniec sezonu i to dość wyraźną. Nasz zespół przegrał trzeci mecz z rzędu i o pierwszym miejscu może już zapomnieć. Wciąż o utrzymanie walczy Orzeł i Sokół Sieniawa.

Lublinianka Lublin - JKS 1909 Jarosław 3-2 (3-0)
1-0 Kanarek (27), 2-0 Kotowicz (30), 3-0 Kucharzewski (41), 3-1 Tyrawski (54-wolny), Barszczak (58-głową).
Lublinianka: Oszust – Ręba, Mazurek, Pawelec (63. Sobiech), Kozieł - Czułowski, Gawrylak, Kotowicz, Kucharzewski (80. Gąsior), Kanarek - Majewski (90. Ścibior).
JKS: Cisek - Gliniak, Sobol, Klucznik, Barszczak - M. Soczek, Bańka, Fedor (72. Kania), Wolan, Raba (82. B. Kłak) - Tyrawski (55. P. Kłak).
Sędziował: R. Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Gawrylak, Kotowicz, Majewski, Kanarek. Widzów: 300.
JKS znowu dał sobie nastrzelać goli a potem gonił wynik. To kolejny mecz w którym postawa jarosławskiej defensywy woła o pomstę do nieba. Broniący się przed spadkiem gospodarze wypracowali sobie już w pierwszej połowie solidną zaliczkę. Nasz zespół próbował ratować wynik dopiero w drugiej połowie. W 54 minucie za sprawą Tyrawskiego i jego celnego uderzenia z rzutu wolnego udało się po raz pierwszy pokonać bramkarza Lublinianki. Za chwilę z główki po dośrodkowaniu Raby trafił Barszczyk i zrobił się „kontakt”. Niestety na więcej miejscowi już nie pozwolili. Drużynę JKS-u poprowadził trener Mariusz Orzechowski, bo Paweł Załoga przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Podlasie Biała Podlaska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski