Orzeł poległ w Jarosławiu

Autor: tos 06.06.2014 Nr: 23/2014

W derbowym starciu pomiędzy JKS-em Jarosław a przeworskim Orłem niespodzianki nie było. Gospodarze wygrali gładko, chociaż na wygranie ligi szans już nie mają.


III liga

JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk  3-0 (2-0)

1-0 Soczek 26
2-0 Tyrawski 44
3-0 Fedor 84

JKS: Cisek – Gliniak, Saramak, Klucznik, Barszczak – Raba, Sobol, Bańka (72′ P. Kłak), Soczek (80′ Kania) – Jurczak (46′ Fedor), Tyrawski
Orzeł: Karnas – Broda, Sykała, Sierżęga (28′), Ostrzywilk (62′ Duży) – Tworzydło, Zięba (80′ Walkowicz), Weres (77′ Pawełek), Kocur – Słysz (46′ Jarosz), Walat

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Broda, Zięba, Kocur . Czerwona kartka: Sierżęga. Widzów: 400

 

Resovia

1-0

Chełmianka Chełm

 

Sebastian Dziedzic 54

Stal Sanok

2-0

Polonia Przemyśl

 

Mateusz Faka 39, Tomasz Jaklik 57

Orlęta Radzyń Podlaski

1-1

Avia Świdnik

 

Robert Kazubski 90 - Kacper Krawiec 74

Omega Stary Zamość

1-1

Izolator Boguchwała

 

Luann 75 - Krzysztof Szymański 82

Sokół Sieniawa

4-2

Lublinianka Wieniawa Lublin

 

Paweł Adamczyk 6 (k), 12, 55, Dawid Pigan 66 - Hubert Kotowicz 54, Mateusz Majewski 68

JKS 1909 Jarosław

3-0

Orzeł Przeworsk

 

Marek Soczek 26, Łukasz Tyrawski 44, Michał Fedor 85

AMSPN Hetman Zamość

1-4

Podlasie Biała Podlaska

 

Kamil Pliżga 85 (k) - Patryk Romaniuk 13, Łukasz Lesiuk 43, Kamil Kocoł 54 (k), 65

Tomasovia Tomaszów Lubelski

3-3

Karpaty Krosno

 

Marcin Żurawski 14, 74 (k), Kamil Groborz 82 - Kamil Walaszczyk 13, Bartłomiej Buczek 60, Robert Kozubal 85

 

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Resovia

30

61

18

7

5

57-24

2.

 JKS 1909 Jarosław

30

54

16

6

8

35-19

3.

 Tomasovia Tomaszów Lubelski

31

52

13

13

5

44-29

4.

 Sokół Sieniawa

30

50

14

8

8

53-33

5.

 Orlęta Radzyń Podlaski

30

50

14

8

8

43-31

6.

 Izolator Boguchwała

30

50

15

5

10

59-42

7.

 Karpaty Krosno

30

49

14

7

9

50-32

8.

 Chełmianka Chełm

31

49

15

4

12

47-35

9.

 Stal Kraśnik

30

48

15

3

12

52-38

10.

 Avia Świdnik

30

46

13

7

10

45-32

11.

 Lublinianka Wieniawa Lublin

30

38

11

5

14

40-42

12.

 Orzeł Przeworsk

30

37

12

1

17

35-59

13.

 Stal Sanok

30

34

9

7

14

25-39

14.

 Polonia Przemyśl

30

28

7

7

16

34-49

15.

 AMSPN Hetman Zamość

30

28

7

7

16

30-61

16.

 Podlasie Biała Podlaska

30

26

7

5

18

25-63

17.

 Omega Stary Zamość

30

15

3

6

21

16-62

Komentarze
Popularne
Komentowane