Dwa dni dobrej zabawy

Dwa dni dobrej zabawy

14 i 15 czerwca upłynął pod znakiem Dni Kańczugi. Liczne koncerty, projekcje filmów, quizy i zabawy taneczne – to tylko niektóre z atrakcji, które uczestnikom zapewnili organizatorzy.

Imprezę otworzył mecz piłkarski pomiędzy drużynami MKS Kańczuga a Oldboy Kamax. Następnie odbyła się projekcja filmu dla dzieci oraz liczne koncerty. Interesujący okazał się quiz wiedzy o Disco Polo, w którym uczestnicy musieli popisać się swoją wiedzą z tego zakresu. Gwiazdami sobotniego wieczoru były zespoły Faster oraz Schine. Dodatkową atrakcją okazała się piękna tęcza, która ukazała się na niebie.

Podczas drugiego dnia imprezy na scenie wystąpiły takie zespoły jak: Zespół Pieśni i Tańca „Sieteszanie”, MeGustar, Kapela Kańczucka, Beer Blues Band z Przemyśla oraz Steel Velvet. Atrakcją dla dzieci były tematyczne bloki zabaw oraz wesołe miasteczko, które najmłodszym sprawiło wiele radości. Gwiazdą wieczoru był zespół Łzy, którego koncert przyciągnął mnóstwo fanów muzyki.

Miłośnicy gastronomii mogli rozkoszować się potrawami, przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Kańczuga. Urozmaiceniem imprezy stał się pokaz samochodów marki KIA, który wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów motoryzacji.

Komentarze
Popularne
Komentowane