Wojciech Działo w wędkarskiej kadrze Polski

Autor: tos 30.01.2015 Nr: 4/2015
Wojciech Działo w wędkarskiej kadrze Polski

Wojciech Działo, mieszkaniec Szówska, uczeń 6 klasy Zespołu Szkół w Szówsku otrzymał powołanie do Wędkarskiej Kadry Narodowej w kat. Kadet U – 14 i teraz będzie walczył na zgrupowaniach Kadry o jak najlepsze wyniki aby zostać zaliczonym do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Serbii, rozgrywane 7-8.08.2015r.


- Wędkarstwo to w pewnym rodzaju hobby, ale takie, które połączyło się z sukcesem. Corocznie startuję w wielu zawodach towarzyskich i mistrzowskich. Już drugi raz z rzędu zdobyłem tytuł spławikowego Mistrza koła „Jarosław – Miasto” w kat. Kadetów U-14 a następnie zgodnie z zasadą wystartowałem w Mistrzostwach Okręgu PZW w Przemyślu gdzie również po raz drugi zdobyłem tytuł mistrza spławikowego Okręgu PZW  w Przemyślu w kat. Kadet U-14. Mój sukces to zasługa wielu osób, w szczególności mojego taty, który jest instruktorem Wędkarstwa Młodzieżowego PZW w Przemyślu a szkolenie prowadzi w Jarosławiu, trenera – Sergio Vettori mieszkańca Wiązownicy oraz zarządu koła „Jarosław – Miasto”, gdzie prezesem jest Józef Maziarek – mówi Wojciech Działo.

 

 ***

 Kurs na kartę wędkarską dla młodzieży w czasie ferii zimowych

Okręgowa Rada ds. Młodzieży Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu oraz koło „Jarosław – Miasto” przy ul. Szopena 3  w Jarosławiu

 ZAPRASZA

wszystkich zainteresowanych wędkarstwem do skorzystania z bezpłatnego kursu na kartę wędkarską. Zajęcia rozpoczną się; w drugim tygodniu ferii tj. od 9 lutego 2015r. w godz. 10.00 – 12.00 w Zespole Szkół w Szówsku. Zajęcia prowadzone będą codziennie przez opiekunów i instruktorów wędkarstwa. W trakcie kursu zaprezentowane zostaną tajniki i techniki wędkarstwa spławikowego, gruntowego oraz spinningowego. Wykłady poprowadzone będą również przez policjantów Komendy Powiatowej Policji, Komendanta Państwowej Straży Rybackiej, Komendanta Powiatowego Straży Rybackiej w Jarosławiu oraz Ratownika Medycznego.

 

Komentarze
Popularne