Klimatyczne spotkanie

Autor: mk 01.05.2015 Nr: 17/2015
Klimatyczne spotkanie

W ubiegłą sobotę, 25 kwietnia w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu „Wieczór u Attavantich”. Tym razem zainteresowani mogli uczestniczyć w „Aromatycznym Wieczorze z Muzyką”.


Kilka dni temu wnętrze jarosławskiej Sali Lustrzanej przeobraziło się w małą kawiarenkę, gdzie można było spędzić miło czas w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i filiżance kawy, którą tego dnia serwowała restauracja Trattoria z Jarosławia.

   A wszystko za sprawą ciekawego wydarzenia, jakim okazał się „Aromatyczny Wieczór z Muzyką”. Podczas programu wystąpili: Natalia Cieślachowska (sopran), Jadwiga Kot (sopran) oraz Jakub Międlar (akompaniament). Wydarzenie poprowadził natomiast dr Jacek Ścibor.

  W trakcie koncertu nie zabrakło także utworów wielu wybitnych kompozytorów. Wśród nich wymienić można chociażby: Fryderyka Chopina, Wolfganga Amadeusza Mozarta czy Stanisława Moniuszkę.

   Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a częste oklaski najlepiej świadczyły o sukcesie zorganizowanego wydarzenia.

Komentarze
Popularne
Komentowane