Wielki finał konkursu „Zostań naszą Miss” już za nami!

Autor: Red 04.09.2015 Nr: 35/2015
Wielki finał konkursu „Zostań naszą Miss” już za nami!

Przez kilka tygodni prezentowaliśmy Wam sylwetki 20 kandydatek, które walczyły o koronę Najpiękniejszej. Mieliście okazję ocenić ich urodę i osobowość, poznać zainteresowania i marzenia – nawet te najskrytsze...

 Rywalizacja była bardzo zacięta, a napięcie rosło z każdym tygodniem. Otrzymaliśmy od Was mnóstwo kuponów konkursowych, w których wskazywaliście, która z pięknych Pań powinna być tą Naj... Choć w pewnym momencie wydawało się, że wszystko jest przesądzone, a konkurentki znajdujące się w czołówce, pozostaną w niej do końca i któraś spośród nich zgarnie koronę, to... znów okazało się, że dopóki piłka w grze, właściwie wszystko jest możliwe. Konkurencja nie spała... W sumie, przez sześć tygodni, wpłynęło prawie 3 500 głosów. Tylko w ostatnim tygodniu niemal 1150. I tak, w poprzednim tygodniu najwięcej kuponów dostarczyli (i otrzymują bon o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach PSS Społem lub Gama) Sylwester Ostapowicz z Rozborza Długiego i Justyna Kluz z Jarosławia. Z nagrodzonymi skontaktujemy się telefonicznie.

   Kiedy dobiegł końca czas głosowania z niecierpliwością zabraliśmy się do liczenia głosów i właśnie wtedy wszystko stało się jasne. Wtedy też przyszedł czas, byśmy i my wybrali kandydatkę, która otrzyma tytuł Miss Redakcji „Gazety Jarosławskiej”. Ile głów, tyle gustów, pomysłów, sami wiecie... Wierzcie lub nie, o mały włos doszło do rękoczynów, tak walczyliśmy o swoje typy, to znaczy o Was. I w końcu wybraliśmy.

   Finał naszego konkursu odbył się w minioną sobotę, 29 sierpnia, w Carmel Club w Jarosławiu, gdzie oficjalnie ogłosiliśmy wyniki.

 

Tytuł Miss Czytelników GJ została kandydatka z nr 18 Kornelia Motyka (21 l.) ze Zgody (739 głosów). W nagrodę otrzymała voucher o wartości 700 zł na zakupy w Galerii Grodzkiej (ul. Grodzka 19, Jarosław).

 

Tytuł I Wicemiss Czytelników GJ zdobyła kandydatka z nr 14 Kinga Żurawska (18 l.) z Pawłosiowa (591 głosów). W nagrodę otrzymała bon o wartości 500 zł na zakupy w Drogerii Wispol (ul. Pruchnicka 9, Jarosław).

 

Tytuł II Wicemiss Czytelników GJ zdobyła kandydatka z nr 7 Katarzyna Śliwa (19 l.) z Pawłosiowa (534 głosy). W nagrodę otrzymała voucher o wartości 300 zł na zakupy w Sklepie 50 Style (ul. Słowackiego 24, Jarosław).

 

Miss Redakcji GJ została kandydatka z nr 2 Katarzyna Niedużak (18 l.) z Sobiecina. Nagrodą dla Kasi jest kurs na prawo jazdy kategorii B w Prywatnym Ośrodku Szkolenia Kierowców „Wiraż”.

 

Nagrodę niespodziankę, o której dotąd Wam nie wspominaliśmy, profesjonalną sesję zdjęciową, ufundowaną przez Studio AS Foto pani Agnieszki Sopel otrzymała kandydatka z nr 15 Joanna Banaś (18 l.) z Jarosławia.

 

Radość, szczęście, zaskoczenie – całą gamę emocji zobaczyliśmy podczas Finału. Ale dostrzegliśmy też smutek u niektórych... Tak w konkursach bywa, ale jak wiecie, Miss może zostać tylko Jedna...

 

Każda z dziewcząt, która brała udział w naszym konkursie, otrzymała bon o wartości 100 zł do sklepów PSS Społem i Gama, 10% zniżki na sesję fotograficzną w Studiu Fotograficznym AS Foto, zestaw gadżetów „Gazety Jarosławskiej”, kwiaty od Galerii Natura oraz roczną prenumeratę „Gazety Jarosławskiej”. Już we wtorek (1 września) w wybranych przez kandydatki punktach będzie czekała prenumerata i tak co tydzień do końca sierpnia 2016.

   Dziewczęta po wręczeniu nagród bawiły się na cotygodniowej dyskotece, która prowadził DJ MAD.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane