Zabrakło szczęścia

Autor: tos 13.11.2015 Nr: 45/2015

Szczypiorniści Orła przyzwyczajają nas do sportowych horrorów. Tym razem jednak happy-endu  nie było. Chociaż na 20 sekund przed końcem nasz zespół miał piłkę, jednak nie zdołał przeprowadzić skutecznej akcji.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 30-29 (14-15)

Orzeł: Żak, Pieczek – Kozdroń 8, Kuras 1, Krzysztof Sołek, Sowa 5, Szybicki, Gancarz 2, Górski 7, Majcher 2, Rybak 1, Durak, Semik 3, Wnęk. Kary: 8 i 10 minut. Widzów: 200.

Orzeł zaczął znakomicie. Dzięki dobrej skuteczności szybko wyszedł na prowadzenie i po kilku minutach wygrywał już 5-1. Mimo, iż gospodarzom udało się zniwelować straty i przed przerwą przegrywać tylko jednym golem, wydawało się, że w drugiej części pojedynek również będzie toczył się pod dyktando przeworskiej ekipy. Niestety początek tej połowy były wyjątkowo nie udany. Orzeł stracił prowadzenie, a rywale uwierzyli, że mogą dominować. Piłkarze AZS-u odskoczyli na dwa trafienia, potem spotkanie toczyło się bramka za bramkę i utrzymali korzystny wynik do końca.

POZOSTAŁE MECZE: Wisła Sandomierz - Orlik Brzeg 34:27 (14:17); Zagłębie Sosnowiec – MKS Biłgoraj 36:28 (16:11); Mecze Azoty II Puławy - ASPR Zawadzkie, Grunwald Ruda Śląska - KU AZS UJK Kielce przeł. na 11.11, mecz Gloria Katowice - Vive II Kielce przeł. na 18.11.