Kolejny sukces

Autor: tos 27.11.2015 Nr: 47/2015

Piłka ręczna – II liga mężczyzn: Piłkarze ręczni Orła wygrali kolejne spotkanie. Tym razem nasza drużyna pokonała MKS Biłgoraj.

SPR Orzeł Przeworsk - MKS Biłgoraj 30-25 (12-11)

Orzeł: Żak, Śliż – Kozdroń 12, Kuras 1, Krzysztof Dołek, Sowa 6, Szybicki, Gancarz, Durak, Górski 2, Majcher 4, Kornafel 1, Rybak 1, Wnęk, Ruchel, Semik 3. Sędziowali Pazdro, Wrona (Mielec). Kary: 4 i 12 minut. Widzów: 200.

Walki było sporo. Przez większą część meczu gra toczyła się bramka za bramkę. O wyniku zdecydowało końcowe 10 minut pojedynku. Wtedy szczypiorniści z Przeworska odskoczyli na 4 gole i skutecznie obronili przewagę, powiększając ją jeszcze o jedno trafienie. – Na pochwałę zasłużyli Gabriel Kozdroń, autor dwunastu trafień i Robert Sowa, którzy szczególnie w drugiej połowie pociągnęli naszą grę.– podsumował Sebastian Pelc, trener Orła.

POZOSTAŁE MECZE: Azoty II Puławy - Grunwald Ruda Śląska 22:27 (11:11); Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie 17:25 (10:9); Gloria Katowice - KU AZS UJK Kielce 27:24; Zagłębie Sosnowiec - Wisła Sandomierz 32:39 (14:16); AZS Politechnika Świętokrzyska - Vive II Kielce 31:26.