Kartki świąteczne i aniołki

Autor: 28.12.2015 Nr: 51/2015
Podczas uroczystości wręczenia nagród w galerii „Magnez”.
Podczas uroczystości wręczenia nagród w galerii „Magnez”.

W niedzielę, 13 grudnia, w galerii „Magnez” odbył się wernisaż wystawy prac nadesłanych na konkurs plastyczny na kartkę świąteczną pt. „ Anioł Pasterzom mówił …” oraz na ozdobę choinkową – „Wizerunek anioła” pod patronatem Starosty Powiatu Przeworskiego i Burmistrza Miasta Przeworska.

Na konkurs plastyczny – projekt kartki świątecznej wpłynęło 331 prac, natomiast na ozdobę choinkową „Wizerunek anioła” 186 prac. Aż 159 prac nie zakwalifikowało się do oceny konkursowej, ze względu na formę plastyczną oraz niezgodność z treścią konkursu.

   W kat. dzieci 4-7 lat, I m-ce i nagrodę Starosty Przeworskiego otrzymała Sandra Kowalska z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku, II m-ce Nikola Słysz z PM 2 w Przeworsku i Franek Kubajewski z PSP w Ubieszynie, a III m-ce zdobyła Zuzanka Buczek z PM 2 w Przeworsku. Wyróżnienia otrzymali: Maja Hawer z PM 2 i Jagoda Koterba z SP 1w Przeworsku.

   W kat. 8-12 lat, I m-ce i nagrodę Starosty Przeworskiego otrzymała Oliwka Ilczyszyn z SP 2 w Przeworsku, II m-ce zajęły równorzędnie Weronika Słota z SP 1 w Przeworsku i Emilka Bratko-Makaran z SP 2 w Przeworsku, a III m-ce równorzędnie zajęły Karolina Kruk z ZS w Gaci i Aleksandra Lis z PSP w Ubieszynie. Wyróżnienia otrzymali: Julka Siuśta z SP 2, Maja Sobień z SP 1 i Damian Salwana z PSP w Ubieszynie.

   W kategorii ozdoba choinkowa – wizerunek anioła: I miejsce i nagrodę Burmistrza Miasta Przeworska otrzymała Ania Panek z SP 2, II m-ce równorzędnie zdobyły Lena Dobek z SP 3 oraz Julka Cieleń z SP 2, a III m-ce zajęły ex aequo Weronika Kowal i Zuzanna Pasterska z SP 2. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Klaudia Szewczyk z ZS w Gaci, Maja Domka z SP 1 i Matylda Kojder z SP 2

   Nagrodę komisarza konkursu w kat. projekt kartki świątecznej zdobyła Inga Wojtas z SP 3 w Przeworsku.

 

 

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum