The voice of Students

Autor: 01.04.2016 Nr: 13/2016
I miejsce wywalczyła Joanna Majcher z Gorliczyny, która wykonała utwór ,,Someone like you” z repertuaru Adele.
I miejsce wywalczyła Joanna Majcher z Gorliczyny, która wykonała utwór ,,Someone like you” z repertuaru Adele.

Możliwość zaprezentowania własnych interpretacji piosenek anglojęzycznych oraz promowanie talentów muzycznych uczniów – to główne cele Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Voice of Students”, który odbył się 16 marca, w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji ,,Sokół” w Sieniawie.

Była to już III edycja konkursu, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Sieniawie. W konkursie udział wzięli uczniowie z gimnazjum w Gorliczynie, Gniewczynie Łańcuckiej oraz z Adamówki i Sieniawy.

   I miejsce wywalczyła Joanna Majcher z Gorliczyny, która wykonała utwór ,,Someone like you” z repertuaru Adele. II miejsce zajęła Klaudia Kierepka z Adamówki z piosenką ,, All of me” Johna Stephensa. III miejsce zajęła Anna Pokrywka z Adamówki za wykonanie ,,Use somebody” grupy Coldplay.

   Jury przyznało również nagrodę wyróżnienie – otrzymała je Marlena Działo z Adamówki za wykonanie piosenki ,,Say something” Christiny Aguilery.

   Gościnny występ należał do reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie, Anny Woś, uczennicy II LO, która przy własnym akompaniamencie zaprezentowała piosenkę ,,Lost stars” Adama Levina.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane