Szczęśliwie odnaleziony

Autor: 08.04.2016 Nr: 14/2016
Szczęśliwie odnaleziony
Fot. KPP

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 47-letniego mieszkańca gminy Jawornik Polski. Akcję poszukiwawczą prowadzili wspólnie policjanci z Przeworska i Kańczugi oraz strażacy ochotnicy.

We wtorek, 29 marca, przed południem mieszkanka gminy Jawornik Polski zgłosiła zaginięcie swojego 47-letniego syna. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna od kilku lat leczy się, a tego dnia poczuł się gorzej i rodzina postanowiła wezwać pogotowie. Kiedy karetka odjechała, 47-latek nagle wyszedł z domu. Gdy nie wracał, zaniepokojona matka powiadomiła Policję.

   Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, a do poszukiwań włączono psa. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło łącznie kilkudziesięciu policjantów z Przeworska i Kańczugi, których czynnie wspierali również strażacy ochotnicy.

   Tuż przed godz. 20, kańczuccy policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość 47-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, którego lekarz zdecydował o umieszczeniu mężczyzny w szpitalu.

Komentarze
Popularne
Komentowane