5 osób rannych w wypadku

5 osób rannych w wypadku

Pięć osób ucierpiało w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, 9 kwietnia, tuż po godz. 22.00, na łuku drogi wojewódzkiej w Rokietnicy.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego mercedesa na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok daewoo matiza, który próbując uniknąć zderzenia zjechał na lewy pas ruchu.

W wyniku uderzenia 22-letni mieszkaniec Pruchnika, kierujący daewoo i trójka pasażerów w wieku 17-22 lat trafili z obrażeniami do jarosławskiego szpitala. Troje z nich pozostało na leczeniu, jeden z pasażerów po udzieleniu pomocy opuścił szpital – informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

   Badanie stanu trzeźwości 22-letniego kierującego matizem pokazało, że w chwili zderzenia mężczyzna był trzeźwy.

Do szpitala trafił także 24-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, pasażer mercedesa. Po udzieleniu pomocy mężczyzna został wypisany do domu. Dwaj pozostali pasażerowie nie wymagali pomocy medycznej – dodaje Oficer Prasowy.

   Policjanci wylegitymowali trzech pasażerów mercedesa. Wszystkie te osoby piły wcześniej alkohol. Kierowca mercedesa uciekł z miejsca zdarzenia wraz z jednym z pasażerów. Jak przypuszczali funkcjonariusze, mężczyzna ukrywał się na terenie powiatu przemyskiego, gdzie został zatrzymany w poniedziałek rano.

Komentarze
Popularne
Komentowane