Doborowa obsada

Autor: BK 03.06.2016 Nr: 22/2016
Doborowa obsada
Fot. materiały prasowe

Znany m.in. z trzeciej edycji telewizyjnego show „The Voice of Poland”, pochodzący z Wietlina Arek Kłusowski rozpoczął zdjęcia do teledysku, który promował będzie jego debiutancką płytę. Na planie wideoklipu do piosenki „Na niby” pracują znani polscy aktorzy.

W przygotowywanym teledysku obejrzeć będziemy mogli m.in. Mariana Opanię, legendę polskiego kina, znanego i lubianego aktora. Artysta występujący wraz z Arkiem Kłusowskim w warszawskim Teatrze Buffo, to nie jedyna znana postać, która zgodziła się wziąć udział w teledysku do utworu „Na niby”. Poza nim zobaczymy także Magdalenę Kutę, znaną z serialu Ranczo i superhitu Seksmisja, Adę Fijał, Maćka Radla, Agnieszkę Matysiak oraz jednego z najpopularniejszych video blogerów w Polsce – Marcina Dubiela.

– Za reżyserię wideoklipu odpowiada Michał Pańszczyk, jeden z najlepszych reżyserów w Polsce, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak czy zespołem Varius Manx – podkreśla Arek Kłusowski. Dodaje, przy tym, że teledysk ukaże się niebawem.

   Utwór „Na niby”, który promuje debiutancką płytę wokalisty można już usłyszeć na platformie youtube.

   Piosenka gościła już również na antenie radiowej m.in. Radia Zet Chilli czy Radiowej Czwórki.

   Autorem tekstu i muzyki do utworu jest Arek Kłusowski, produkcją singla, jak i całego

albumu zajął się Michał Wasilewski znany z zespołu Xxanaxx.

Komentarze
Popularne