Zabawa na całego

Autor: 01.07.2016 Nr: 26/2016
Gwiazda wieczoru – zespół „Brathanki”
Gwiazda wieczoru – zespół „Brathanki”

W niedzielę, 26 czerwca, odbyły się Dni Kańczugi, które jak co roku licznie zgromadziły mieszkańców tejże gminy oraz gości z okolicznych miast i wsi. Słoneczna aura, dobre humory i chęć do zabawy dopisywała wszystkim przybyłym, więc nie było czasu na nudę.

Na stadionie MKS było biesiadnie i rodzinnie: wesołe miasteczko dla dzieci, degustacja potraw przygotowanych przez KGW z terenu gminy oraz wiele innych atrakcji.

   Tegoroczne Dni Kańczugi, jak nie trudno zauważyć, były iście koncertowe. Uczestnicy kańczuckiego święta zobaczyli na scenie wiele odsłon różnej gatunkowo muzyki. Koncerty zagrali: „Muzyczny Świat” z Przeworska, lokalni emeryci z grupy „Ala Babki Ala Dziadki” oraz już w innym klimacie Stacja P, uczestniczka The Voice of Poland Żaneta Łabudzka z zespołem, uczestnik programu Must Be The Music zespół „Sachiel”, ponadto „Karczmarze” z muzyką pogranicza i „Trzy Korony”.

   Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół „Brathanki” z bogatym repertuarem muzyki z pogranicza folku, rocka i popu. Od pierwszej nuty po ostatnią, był to porywający i energetyczny koncert, gdzie usta śpiewały, nogi pląsały i mogło być tak bez końca.

 

 

 

Komentarze
Popularne