Dni Radawy za nami

Autor: md 01.07.2016 Nr: 26/2016
W niedzielę nad zalewem rozbrzmiały przeboje zespołu Blue Cafe.
W niedzielę nad zalewem rozbrzmiały przeboje zespołu Blue Cafe.

W sobotę i niedzielę przez Gminny Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Radawie przewinęły się prawdziwe tłumy ludzi. Program tegorocznych Dni Radawy był bogaty i urozmaicony, więc każdy znalazł coś dla siebie.

Pełne atrakcji Dni Radawy otworzył występ Chóru Jarosław. Najbardziej wyczekiwanym punktem sobotniego programu był obrzęd Nocy Świętojańskiej. Plenerowemu widowisku towarzyszył m.in. pokaz mody oraz teatr ognia. Sobotnią, gorącą noc zakończył pokaz laserowy oraz dyskoteka „pod gwiazdami”.

   Atrakcji nie brakowało także drugiego dnia. Późnym popołudniem mieszkańcom i turystom czas umilała kapela Lwowska Fala i zespół InoRos. Setki słuchaczy pod scenę przyciągnął nocny koncert zespołu Blue Cafe. Na zakończenie imprezy zorganizowano dyskotekę.

   Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, poza wylegiwaniem się na plaży i kąpielami wodnymi, można było korzystać z wesołego miasteczka oraz kramów gastronomicznych. Organizatorzy zadbali także o entuzjastów piłki plażowej i w ramach Dni Radawy rozegrano trzy turnieje.

   Podobnie jak w latach ubiegłych, gospodarzem wydarzenia był Marian Ryznar, wójt Gminy Wiązownica.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane