Motocykliści spotkali się po raz XXVI

Autor: BK 15.07.2016 Nr: 28/2016
Motocykliści spotkali się po raz XXVI

Ubiegły weekend w Radawie stał pod znakiem motocykli i ich pasjonatów. Spotkali się oni na XXVI Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym zorganizowanym przez klub motocyklowy Warrlocks MC Poland.

Motocykliści z Polski i zagranicy spotkali się na corocznym zlocie motocyklowym w Radawie, który odbył się w dniach 8–10 lipca. Do Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji miłośników jednośladów zaprosili członkowie jarosławskiego klubu motocyklowego Warrlocks MC Poland oraz Marian Ryznar, wójt Gminy Wiązownica.

   Podczas zlotu, w którym uczestniczyło kilkuset motocyklistów zorganizowano wiele atrakcji dla uczestników imprezy oraz przybyłych mieszkańców. Były typowo motocyklowe konkurencje, w których każdy chętny mógł zaprezentować swoje umiejętności, a także koncerty znanych i lubianych zespołów. Wśród nich znalazły się m.in.: Wes Gałczyński & Power Train, Cochise, jarosławski Get Break czy doskonale znany wszystkim BIG CYC.

   Mieszkańcy mogli podziwiać motocyklistów i ich maszyny nie tylko na terenie zlotu ale także na trasie przejazdu, którego celem tym razem był plac przy budynku szkoły w Szówsku.

   Mimo niepewnej pogody tegoroczny zlot był bardzo udaną imprezą, a jego uczestnicy zapewniali, że za rok znowu zawitają do gościnnej Radawy.

Komentarze
Popularne