Trzy dni zabawy

Autor: BK 15.07.2016 Nr: 28/2016
Trzy dni zabawy

W ubiegły weekend (8-10 lipca) na stadionie sportowym w Rokietnicy odbyły się Dni Gminy Rokietnica, impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Mieszkańców i Rozwoju Wsi Rokietnica.

Obchody Dni Gminy rozpoczęły się w piątek, 8 lipca od zmagań sportowych w turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. Zabawa kontynuowana była w sobotnie popołudnie, kiedy odbyły się pokazy grup tanecznych oraz animacje i gry dla najmłodszych. Główne uroczystości odbyły się natomiast w niedzielę, 10 lipca. Licznie zebrani mieszkańcy podziwiać mogli występy lokalnych zespołów i grup tanecznych, degustować regionalne produkty i podziwiać zmagania sołtysów. O dobry nastrój przybyłych zadbali Hetmańscy Sarmaci oraz zespoły: Solaris oraz MeGusta.

   Imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Mieszkańców i Rozwoju Wsi Rokietnica (z pomocą Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokietnicy oraz LGD Pogórze Przemysko-Dynowskie) honorowym patronatem objęła Bożena Gmyrek, wójt Gminy Rokietnica. Patronat medialny sprawowała Gazeta Jarosławska.

Komentarze
Popularne
Komentowane