Nastolatki ucierpiały w zderzeniach z ciężarówkami

Dwie nastolatki doznały obrażeń ciała w skutek zderzenia z samochodami ciężarowymi. 17-letnia rowerzystka, wyjeżdżając z posesji w Laszkach, wjechała wprost pod przejeżdżającego MAN-a. Z kolei w Rudołowicach kierowca volkswagena passata potrącił 13-latkę, która weszła na jezdnię zza naczepy TIR-a. Zarówno 17-latka, jak i 13-latka trafiły do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia z udziałem nastolatki doszło w środę, 13 lipca, około godz. 14.00 w Laszkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-latka, wyjeżdzająca rowerem z posesji, nie zachowała należytej ostrożności i wjechała wprost pod przejeżdżającego MAN-a. W wyniku uderzenia w naczepę, rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do jarosławskiego szpitala. Policjanci ustalili, że zarówno nastolatka, jak i 36-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi.

   Tego samego dnia, około godz. 18.30 w Rudołowicach, kierujący volkswagenem passatem potrącił 13-latkę, która wtargnęła zza naczepy TIR-a na jezdnię. W wyniku uderzenia piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Kierujący volkswagenem passatem, 38-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, był trzeźwy.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum