Dni Gminy przegrały z aurą

Autor: bk 21.07.2016 Nr: 29/2016

Obchody corocznego święta Gminy Zarzecze zostały przeniesione na niedzielę, 24 lipca. Przyczyną były niesprzyjające warunki pogodowe, które uniemożliwiły przeprowadzenie części rozrywkowej, podczas której zagrać miał zespół Boys. Z informacji Urzędu Gminy wynika, że w niedzielę na scenie w Zarzeczu zobaczymy za to Jacka Stachurskyego.

Zaplanowane na ubiegły weekend (16-17 lipca) Dni Zarzecza odbyły się jedynie częściowo. Udało się przeprowadzić część sportową, która obejmowała m.in. mecze finałowe piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Zarzecze (zwycięzcą okazała się drużyna z Pełnatycz) oraz „II Bieg Uliczny Zarzecze na 5!”. W biegu, organizowanym pod honorowym patronatem Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Tomasza Burego wzięło udział 135 zawodników.

   Zaplanowana na niedzielne popołudnie część rozrywkowa, podczas której wystąpić miała gwiazda tegorocznych Dni Zarzecza – zespół Boys, nie odbyła się.

– W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi impreza została przełożona na niedzielę, 24 lipca – wyjaśnia Wiesław Kubicki, wójt Gminy Zarzecze, zapraszając wszystkich mieszkańców na ten właśnie termin. Z informacji uzyskanych w Urzędzie Gminy wynika, że ze względu na fakt, iż zespół Boys nie mógł wystąpić w tym terminie, w niedzielę przed zarzecką publicznością wystąpi Jacek Stachursky.

 

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum