Stachursky poruszył tłumy

Autor: bk 29.07.2016 Nr: 30/2016
Stachursky poruszył tłumy

Mieszkańcy Gminy Zarzecze i okolicznych miejscowości bawili się w niedzielę, 24 lipca na Dniu Gminy Zarzecze, podczas którego posłuchać mogli m.in. występu gwiazdy wieczoru, którą był Stachursky Dance Project.

W tym roku święto Gminy Zarzecze odbyło się na terenie parku przy pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu. Tutaj przed tłumnie zgromadzoną publicznością zaprezentowano bogaty program artystyczny. Na scenie swoje talenty taneczne i wokalne zaprezentowali najmłodsi mieszkańcy Gminy. Chętni mogli sprawdzić się w licznych konkursach lub spróbować smakołyków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z poszczególnych miejscowości.

   Wieczorem na scenie wystąpiła wschodząca gwiazda muzyki tanecznej Basia Bielecka z formacją LILI. Artystka znana z telewizyjnego programu Disco Star, rozgrzała publiczność przed główną gwiazdą, którą w tym roku był Jacek Stachursky. Jeden z najbardziej znanych polskich wykonawców muzyki pop i dance w Zarzeczu wystąpił z nowym projektem Stachursky Dance Project.

   Organizatorami imprezy byli: Wiesław Kubicki, wójt Gminy Zarzecze oraz Centrum Kultury w Zarzeczu. Patronat medialny sprawowała m.in. Gazeta Jarosławska.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum