Wyróżnieni nauczyciele

Autor: 28.10.2016 Nr: 43/2016
Nagrodzeni nauczyciele z przeworskich szkół./ Fot. UM Przeworsk
Nagrodzeni nauczyciele z przeworskich szkół./ Fot. UM Przeworsk

Nauczyciele, którzy w ostatnim roku szkolnym odnotowali szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze, zostali uhonorowani nagrodami, które corocznie przyznaje z okazji Dnia Edukacji Narodowej m.in. Burmistrz Miasta Przeworska, Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga.

17 października w ratuszu Burmistrz Miasta Przeworska wręczył nagrody przeworskim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Otrzymali je: Anna Maczuga z PM nr 2, Elżbieta Stopa z PM nr 3, Bożena Domka z SP nr 1, Krystyna Mielech-Brodowicz z SP nr 3, Izabela Drobotowicz z Gimnazjum nr 1 i Piotr Wajda z SP nr 2. Burmistrz Leszek Kisiel pogratulował wszystkim nagrodzonym pedagogom za dotychczasową pracę i życzył niegasnącego zapału do podejmowania kolejnych wyzwań.

   13 października natomiast, nauczyciele szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto i Gmina Sieniawa, odebrało nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa. Spotkanie odbyło się w Centrum Kultury Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie. Nagrodzeni przez burmistrza Adama Wosia zostali: Jacek Michalski i Leszek Buniowski z Gimnazjum im. bł. A. Czartoryskiego w Sieniawie, Marzena Serafin – dyrektor Szkoły Podstawowej w im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli, Krzysztof Kolasa – dyrektor Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie, Agnieszka Pieróg z SP im. Unii Europejskiej w Dobrej, Monika Kwaśniewska z SP im. I. Krasickiego w Rudce oraz Katarzyna Bartuś, Jadwiga Majcher i Genowefa Wikiera z SP im. T. Kościuszki w Sieniawie.

   Uroczystość wręczenia nagród nauczycielom z Miasta i Gminy Kańczuga odbyła się 12 października w siedzibie Urzędu. Z rąk burmistrza Jacka Sołka odebrali je: Bogusława Broda – dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Krzeczowicach, Lucyna Orzechowska – dyrektor ZS-G w Rączynie, Elżbieta Wołoszyn – dyrektor ZS-G w Pantalowicach, Lucyna Zięba – dyrektor ZS-G w Łopuszce Wielkiej, Maria Fudali – dyrektor ZS-G w Siedleczce, Marta Seweryn Wilk – dyrektor ZS-G w Sieteszy, Bożena Krupa – dyrektor Miejsko-Gminnego Przedszkola w Kańczudze, Teresa Łuczyk – dyrektor SP w Kańczudze, Andrzej Zięba – dyrektor Gimnazjum w Kańczudze oraz Ewa Czarnecka – nauczyciel Szkoły Muzycznej I st. w Kańczudze.

   Tutaj również władze samorządowe złożyły nauczycielom gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum