Złote Gody, czyli pół wieku razem

Autor: md 13.01.2017 Nr: 2/2017
Złote Gody, czyli pół wieku razem
Fot. ug

W piątek, 16 grudnia w Laszkach odbyło się uroczyste spotkanie 14 par małżeńskich obchodzących w 2016 roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Życzenia wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i szczęścia na wiele jeszcze długich wspólnych lat złożyli Jubilatom wójt Gminy Stanisław Gonciarz, przewodniczący Rady Gminy Marek Bawoł, radna Rady Gminy Irena Miszczyszyn oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Laszkach Krystyna Gościak.

   Jubilaci otrzymali medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, kwiaty oraz listy gratulacyjne.

   Pary, które obchodziły Złote Gody to: Stanisława i Stanisław Bandas, Kazimiera i Józef Bawoł, Maria i Stanisław Chmura, Adela i Miron Fecowicz, Helena i Piotr Gonciarz, Teresa i Zdzisław Halwa, Jadwiga i Zygmunt Korzeń, Stefania i Józef Kuta, Stefania i Edward Kuźmicha, Stefania i Franciszek Pazyniak, Stefania i Jan Pudło, Zofia i Zbigniew Rachfalscy, Wanda i Władysław Szablan oraz Danuta i Feliks Świerczek.

   Spotkanie, które upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miękiszu Nowym.

 

Komentarze
Popularne