Czołowe zderzenie golfa z fiestą

Autor: md 10.03.2017 Nr: 10/2017

Trzy osoby ucierpiały w czołowym zderzeniu zderzenia volkswagena golfa z fordem fiestą, do którego doszło w czwartek, 2 marca w Boratynie.

Około godz. 16.30 na moście doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieustalony kierujący volkswagenem golfem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z fordem fiestą, którym kierował 54-letni mieszkaniec Jarosławia – informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

   W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych w volkswagenie golfie znajdował się tylko pasażer, 42-letni mieszkaniec gm. Chłopice.

   Funkcjonariusze ustalili, że 54-letni kierowca fiesty i 16-letnia pasażerka byli trzeźwi. Oboje trafili do jarosławskiego szpitala. Z obrażeniami ciała do placówki został przewieziony także 42-letni pasażer golfa. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Aby ustalić, kto kierował golfem w chwili zdarzenia, funkcjonariusze użyli psa tropiącego i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum