Kobiety, ach kobiety!

Autor: 10.03.2017 Nr: 10/2017
Program artystyczny na wesoło.
Program artystyczny na wesoło.

Takich mężczyzn, jacy mieszkają w Jagielle, pozazdrościć mogą panie w każdej wsi. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla pań wyjątkową uroczystość. Było gwarno, radośnie i z dużą dawką humoru.

W niedzielę, 4 marca, w Wiejskim Domu Kultury, odbyło się wielkie Święto Kobiet z udziałem ponad 150 pań, głównie mieszkanek Jagiełły. Wszystkie przywitał sołtys wsi Grzegorz Drzystek, składając paniom najpiękniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz tego, by zawsze czuły się kochane i doceniane. Zaprosił jednocześnie na program artystyczny, w mocno humorystycznym tonie, przygotowany pod okiem emerytowanej nauczycielki Krystyny Dryś. Grający główne role panowie, wytknęli kobietom to i owo, pożartowali, podokuczali, ale puenta musiała być tylko jedna. Bez Was Kobiety, świat nie mógłby istnieć! Jesteście cudowne, kochane i bądźcie takie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Panie oglądając program śmiały się do łez.

   Każda z kobiet została tego dnia obdarowana tulipanem – kwiaty ufundował Wójt Gminy Tryńcza oraz Trynieckie Centrum Kultury. Wręczyli je: sołtys, radni Tadeusz Korpeta i Henryk Machała oraz inni mężczyźni, którzy tego dnia świetnie sprawdzili się również w roli kelnerów. Dlatego tym milsza była gościna przy stole.

   W przygotowanie uroczystości oprócz, Sołtysa, Rady Sołeckiej i męskiej części wsi, włączyło się również Koło Gospodyń Wiejskich.

 

Komentarze
Popularne