Pożarnictwo w plastyce

Autor: 10.03.2017 Nr: 10/2017
Podsumowanie konkursu „Zapobiegajmy pożarom” w Zarzeczu.
Podsumowanie konkursu „Zapobiegajmy pożarom” w Zarzeczu.

25 lutego w pałacu w Zarzeczu odbyło się podsumowanie wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Na konkurs spłynęło 384 prace z 84 szkół, placówek oświatowych i instytucji kultury z 12 powiatów województwa podkarpackiego.

W uroczystym podsumowaniu uczestniczyli goście z Prezydium Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej – bryg. Daniel Dryniak, wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie i wójt gm. Zarzecze Wiesław Kubicki, prezesi Zarządów Powiatowych, władze samorządowe i laureaci konkursu wraz z opiekunami.

   Konkurs podsumowała przewodnicząca komisji Janina Mamak. Następnie wręczono nagrody laureatom z każdej grupy wiekowej. Nie brakowało wyróżnionych z naszych powiatów. W kat. II wyróżnienia otrzymali: Miłosz Nawolski z ZS w Zarzeczu – Szkoła Filialna w Pełnatyczach, Gabriel  Kwaśniak z ZS w Zarzeczu, Filip Kasperski z ZS w Zarzeczu, Liliana Cielęcy z CK w Zarzeczu, Maja Siupik z ZS w Żurawiczkach, Zuzanna Duda z SP w Jankowicach i Kacper Podolak z SP w Jodłówce. W kat. III wyróżnienie otrzymała Roksana Wróbel z CK w Zarzeczu. W kat. szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Grzeszczak z ZSDGiL w Jarosławiu oraz Grzegorz Trojnar z I LO w Jarosławiu. W kat. dorosłych I m-ce zajęła Paulina Szczepańska z Zarzecza.

   Na zakończenie, program artystyczny przygotowali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku: Estera Brzyska i Filip Obłoza pod opieką Roberta Polańskiego oraz Łukasz Pieniążek i Kacper Batycki pod opieką Sławomira Wilka.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane