PIŁKA RĘCZNA – II LIGA MĘŻCZYZN: Szczypiorniści Orła nie mieli problemów z pokonaniem kieleckich akademików i praktycznie zapewnili sobie utrzymanie.

Orzeł Przeworsk - AZS UJK Kielce 34-26 (18-15)

Orzeł: Śliż, Pieczek – Kozdroń 7 (2k), Kuras 2, Leja 4, Szybicki, Curzytek, Rybak 4, Kornafel 4, Świerk 10, Wnęk, Kowalski 2.

Kary 2 i 2 min. Widzów 150.

Tylko przez 15 minut mecz był wyrównany. Potem gospodarze wyraźnie przyśpieszyli i zaczęli budować przewagę, prowadząc momentami nawet 6 trafieniami. Kielecka drużyna próbowała się jeszcze zerwać po przerwie, jednak Orzeł szybko odpowiadał i spokojnie jeszcze zwiększył przewagę.

POZOSTAŁE WYNIKI: MOSiR Bochnia - Padwa Zamość 26:31 (9:12); Wisła Sandomierz - Siódemka Mysłowice 31:21 (14:9); Gloria Katowice - Azoty II Puławy 35:33 (17:18); Viret Zawiercie – Politechnika Świętokrzyska Kielce 27:29 (14:12); Pauzują Krakowiak i Grunwald Ruda Śląska.