Wygrali indeksy

Autor: bk 14.04.2017 Nr: 15/2017
Laureaci konkursów wraz z przedstawicielami PWSTE.
Laureaci konkursów wraz z przedstawicielami PWSTE.

Ośmioro uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymało indeksy uprawniające do studiowania na Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Indeksy były nagrodami w konkursie zorganizowanym podczas Dnia Otwartego jarosławskiej uczelni.

Laureaci konkursu, który odbył się w marcu podczas Dnia Otwartego jarosławskiej uczelni mogą być spokojni o swoją przyszłość po zdaniu matury. Otrzymali oni bowiem indeksy uprawniające do wyboru jednego z 14 kierunków oferowanych przez PWSTE. Wśród ósemki zwycięzców znaleźli się: Urszula Solima z Technikum nr 2 w Przemyślu; Katarzyna Gwóźdź z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu; Bartek Michajluk z Technikum nr 2 w Jarosławiu; Kacper Wawro oraz Sylwester Nyrka z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, Mateusz Najda i Damian Pacek z Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji w Lublinie. Indeks otrzymała także Sylwia Kruczyńska z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, która zgarnęła również tablet – nagrodę w kolejnym zorganizowanym przez PWSTE konkursie. Poza Sylwią tablety wygrały także Gabriela Kopiec z Technikum Ekonomicznego w Przemyślu oraz Żaneta Dobrowolska z Zespołu Szkół w Oleszycach. Tablety były nagrodami w konkursie na najpopularniejsze „selfie” z Dnia Otwartego, aby wygrać indeks ułożyć trzeba było rymowankę o Dniu Otwartym i pączkach, którymi byli częstowani jego uczestnicy.

   Nagrody zwycięzcom wręczyli: Krzysztof Rejman, rektor PWSTE; Dorota Dejniak, prorektor ds. dydaktycznych oraz Ryszard Pukała, prorektor ds. studenckich.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum