Pijany traktorzysta

Autor: 14.04.2017 Nr: 15/2017
Pijany traktorzysta
Fot. kpp

65-letni mieszkaniec Rzeszowa był sprawcą kolizji w Sieteszy. Stracił panowanie nad ciągnikiem, którym kierował, doprowadzając do jego wywrócenia. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło około godz. 20, na drodze powiatowej w Sieteszy. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu kolizji wynika, że 65-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierując ciągnikiem rolniczym, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego przewrócenia. Policjanci poddali traktorzystę badaniu na stan trzeźwości. Jak się okazało, 65-latek był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

   Sprawca tego zdarzenia nie posiadał  żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli. Funkcjonariusze ustalili, że ciągnik nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia i jest niezarejestrowany. Mieszkaniec Rzeszowa odpowie nie tylko za kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, ale również za wykroczenia, których się dopuścił.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum