Zmęczenie dało się we znaki

Autor: ts 14.04.2017 Nr: 15/2017

PIŁKA RĘCZNA – II LIGA MĘŻCZYZN: Piłkarze ręczni z Przeworska walczyli dzielnie w Zamościu, ale grając w okrojonym składzie „padli” po przerwie.

Padwa Zamość - SPR Orzeł Przeworsk 31-27 (13-15)

Orzeł: Pieczek, Śliż – Kozdroń 7, Kuras 2, Leja 5, Szybicki, Curzytek, Kornafel 7, Rybak 1, Świerk 5, Krzysztof Sołek.

Kary 14 i 8 min. Widzów 200.

W pierwszej części nasz zespół trzymał wynik, prowadząc jednym i dwoma golami. Niestety po zmianie stron drużyna Padwy wykorzystała kilka błędów naszych szczypiornistów i nie tylko odrobiła straty, ale też odskoczyła na trzy bramki. Orzeł wyrównał w 50 minucie, ale nie wytrzymał trudów meczu.

POZOSTAŁE WYNIKI: AZS UJK Kielce - Viret Zawiercie 23:28 (11:11); Politechnika Świętokrzyska Kielce - Gloria Katowice 33:22 (18:13); Azoty II Puławy - Wisła Sandomierz 30:23 (14:12); Grunwald Ruda Śląska - Siódemka Mysłowice przeł. na 12.04. Pauzowały Krakowiak i MOSiR Bochnia