Gwiazdy na dni miast i gmin

Autor: 21.04.2017 Nr: 16/2017

Miasta i gminy powiatu przeworskiego mają już prawie dopięty program atrakcji, jakie zapewnią mieszkańcom i przybyłym gościom na swoje święta. Scenami zawładną gwiazdy muzyki pop, disco polo i inne. Pewne jest jedno – będzie się działo!

Tegoroczne Dni Sieniawy zostały zaplanowane nieco wcześniej niż w ubiegłych latach, bo na 9-11 czerwca i to Sieniawa rozpocznie wielkie świętowanie w powiecie przeworskim. Tradycyjnie, imprezy odbędą się na Stadionie Miejskim. 11 czerwca gwiazdami będą Czerwone Gitary i Sound’n’Grace – polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk.

   Tydzień później, 18 czerwca, swoje święto będzie obchodzić Miasto i Gmina Kańczuga. Gwiazdą wieczoru na Dni Kańczugi będzie zespół folk rockowy – Kapela „Pieczarki”, twórcy takich przebojów jak: „Wina nalej”, „Bo Jo Cie Kochom” czy „Idzie dysc”. Ponadto wystąpi kilka innych, lokalnych i regionalnych zespołów.

   Dni Gminy Tryńcza odbędą się 1-2 lipca, tradycyjnie na placu obok Urzędu Gminy. Tegorocznymi gwiazdami będą Poparzeni Kawą Trzy – twórcy takich przebojów jak „Wezmę Cię”, „Kawałek do tańca” czy „Byłaś dla mnie wszystkim” oraz znana szczególnie młodszej grupie słuchaczy Natalia Schroeder. Dni Gminy Tryńcza będą obfitować w wiele innych wydarzeń, również sportowych.

   Dni Przeworska odbędą się w dniach 8-9 lipca. Tegorocznymi gwiazdami, które wystąpią w sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Budowlanych będą zespół LESZCZE oraz Beata Kozidrak z zespołem BAJM. Jak co roku świętu miasta towarzyszyć będą wydarzenia sportowe.

   Dni Gminy Zarzecze zostały zaplanowane na 15-16 lipca i odbędą się na stadionie sportowym w Zarzeczu. Jak udało nam się dowiedzieć, na scenie królować będzie muzyka disco polo, przy której mieszkańcy, jak pokazały lata ubiegłe, potrafią bawić się znakomicie.

   Jako ostatnie w powiecie przeworskim, 30 lipca, odbędą się Dni Gminy Jawornik Polski. Gwiazdami wieczoru będą Ivan Komarenko i Top One.

 

 

 

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane