Depresja im nie straszna

Autor: ek 21.04.2017 Nr: 16/2017
Depresja im nie straszna

7 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu pod hasłem „Uśmiechnij się. Jutro będzie lepiej” odbył się XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie.

Kwiecień, jest miesiącem, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W związku z tym, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu odbył się przegląd piosenki promującej zdrowie. Swoje zdolności wokalne zaprezentowało 67 osób z 20 placówek zrzeszonych w Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Ogółem, na scenie wystąpili uczniowie z trzech powiatów: jarosławskiego, przeworskiego i lubaczowskiego. Tematem przeglądu była depresja, jedna z najpopularniejszych chorób XXI wieku.

Wszystkie placówki, które wzięły udział w konkursie, zostały nagrodzone zarówno przez Starostę Jarosławskiego jak i Burmistrza Miasta Jarosławia. Pisemne podziękowania otrzymali również nauczyciele za trud i wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie uczniów do występu.

   Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Tadeusza Chrzana, starosty jarosławskiego. Zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Jarosławiu, Podkarpacką Sieć Szkół Promujących Zdrowie z rejonu Jarosław oraz Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum