Kolejna odsłona jarosławskiego „Masz Talent”

Autor: ek 28.04.2017 Nr: 17/2017
W zmaganiach wzięła udział 10-letnia Milenka Czereba.
W zmaganiach wzięła udział 10-letnia Milenka Czereba.

W czwartek, 20 kwietnia  w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu odbyła się IX edycja jarosławskiego wydania „Masz Talent”.

Wydarzenie, jak co roku zgromadziło wielu uczestników z Jarosławia i okolic. Osoby w różnym wieku, zarówno młodsi jak i starsi zaprezentowały swoje talenty sceniczne. Były występy wokalne, pokazy tańca jak i popisy gry na instrumentach.

– Poziom jest bardzo wyrównany. W tym roku mamy bardzo wysoką skalę. W tegorocznych eliminacjach bierze udział para taneczna, która zdobywa laury nie tylko w Polsce ale i za granicą. To dla nas zaszczyt, że takie osoby chcą brać udział w naszej lokalnej edycji „Masz talent” – mówiła Alicja Zając, pomysłodawczyni przedsięwzięcia, podczas eliminacji.

– Również Szkoła Podstawowa nr 10 ma wiele utalentowanych tanecznie dzieci – dodaje.

   W zmaganiach wzięło udział około 30 uczestników, którzy wystąpili solo jak i w grupach. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników kilkuosobowe jury wyłoniło zwycięzców, którzy przeszli do finału. Nominowani zostali: Honorata Kruk, „Tańczące piramidy” (Paulina Kubas, Zuzanna Grabowska i Julia Wojsa), Jagienka Preisner i Hubert Ciurko, Paulina Płonka, Piotr Starnawski, Duet Klaudia Broda i Anna Bobowicz, Paulina Lis, Oliwia Pasternak, Michał Okularczyk, Milena Czereba, Kinga Parzyszek, Natalia Gral, Grupa taneczna „Bystrolinki” oraz Grupa taneczna SP nr 10 w Jarosławiu.

   Organizatorem przeglądu jest Jarosławska Fundacja „Pomocna Dłoń” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.

   Finał IX edycji programu „Masz Talent” będzie miał miejsce 28 maja na jarosławskim Rynku.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum