Rymujesz? Przyjdź na warsztaty

Autor: ek 05.05.2017 Nr: 18/2017
Prowadząca warsztaty Anna Gajda wraz z 8-letnią Olą.
Prowadząca warsztaty Anna Gajda wraz z 8-letnią Olą.

25 kwietnia w Miejskim ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się warsztaty poetyckie dla dzieci pt. „Dziecięce rymowanki”.

Warsztaty kierowane są do uczniów szkół podstawowych. Ich prowadzącą jest Anna Gajda, emerytowana nauczycielka, autorka licznych wierszy i opowiadań dla dzieci i dorosłych, ale przede wszystkim osoba o „wielkim sercu”, która nade wszystko ceni sobie pracę z dziećmi.

– Zajęcia z dziećmi dają mi wiele satysfakcji. Mogę pomóc i dopóki starczy mi sił chcę pomagać, dlatego chciałabym, aby w przyszłości w zajęciach uczestniczyło więcej dzieci, by zawiązała się większa grupa. Stąd gorąca prośba do rodziców, aby w jakiś sposób motywowali i zachęcali swoje dzieci, by otworzyły się na świat i w przyszłości brały udział w tego typu inicjatywach - mówi A. Gajda.

   Podczas warsztatów, ich uczestnicy mogli poznać budowę wiersza, jak również pod okiem prowadzącej doskonalić swoje talenty rymotwórcze. W zajęciach wzięła udział 8-letnia Ola, która bardzo lubi rymować.

– Córka od najmłodszych lat składa rymy, napisała już kilka wierszy, dlatego chciałabym jej w jakiś sposób pomóc w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań – mówi Barbara, mama Oli.

   Kolejne zajęcia odbędą się 8 maja o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne dzieci.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum