Muzyka łączy pokolenia

Autor: md 12.05.2017 Nr: 19/2017

Koncert charytatywny „Muzyka łączy pokolenia”, który odbył się w sobotę, 6 maja w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu, był kolejnym wydarzeniem zorganizowanym w naszym mieście w ramach „Kilometrów Dobra”.

 

Jarosław znajduje się wśród 43 miast prowadzących zbiórkę pieniędzy w ramach ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra”. W naszym mieście zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, rehabilitacyjnego oraz diagnostycznego, który będzie służył do prowadzenia profilaktyki chorób cywilizacyjnych wśród dzieci i młodzieży z Jarosławia i okolic.

   Impreza, która odbyła się w ubiegłą sobotę, była trzecim z kolei dużym przedsięwzięciem po „Teatrze Kilometrów Dobra” oraz imprezie „Twoje endorfiny – szczęściem innej rodziny”, w trakcie której można było wesprzeć finansowo ten szczytny cel.

   W koncercie „Muzyka łączy pokolenia” wystąpili: tenor Jacek Ścibor, pianista Paweł Węgrzyn, Reprezentacyjny Chór Mieszany „Jarosław” pod batutą Andrzeja Jakubowskiego, duet wokalny Natalia Szott i Daniel Lipiec, para taneczna Jagienka Preisner i Hubert Ciurko, solistki Weronika Makowska i Oliwia Serafin oraz grupa wokalna z ZSSChiO.

   W chwili zamknięcia bieżącego numeru Gazety Jarosławskiej na koncie „Kilometrów Dobra” znajdowało się 21 009,00 zł, czyli 477,48 metrów dobra. Do 3 czerwca, kiedy to planowany jest finał „Kilometrów Dobra”, organizatorzy pragną zebrać minimum 60 tys. zł.

   Osoby, które dotąd nie wsparły „Kilometrów Dobra”, będą miały ku temu okazję już 20 maja, podczas Pikniku Rodzinnego „Zdrowo i sportowo”.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum