Brązowe medale Brzyskiej i Chwojko

Autor: ts 12.05.2017 Nr: 19/2017

Młode zawodniczki Kolpingu Jarosław – Anna Brzyska i Jagoda Chwojko zdobyły brązowe medale w grze podwójnej na Mistrzostwach Polski Młodziczek, które odbyły się w Krośnie.

W turnieju gry podwójnej Brzyska i Chwojko przegrały dopiero w półfinale z późniejszymi złotymi medalistkami - Anną Cyrwus i Kamilą Małysiak 2:3 (11:13, 15:13, 9:11, 11:6, 6:11). We wcześniejszych rundach jarosławskie tenisistki stołowe wyeliminowały m.in. pary GKTS-u Gdańsk, a także duet Arki Ryki i Alfy Gostynin. Jarosławianki wysokie miejsca zajęły także w pozostałych konkurencjach. W zmaganiach singlistek Jagoda Chwojko uplasowała się na

miejscu dziewiątym, a Anna Brzyska ukończyła rywalizację na pozycji 17. Drużynowo Kolping zdobył piąte miejsce.