Historia kołem się toczy!

Autor: md 19.05.2017 Nr: 20/2017
Kabaret „Młodzi Duchem” zaserwował publiczności sporą dawkę humoru.
Kabaret „Młodzi Duchem” zaserwował publiczności sporą dawkę humoru.

Kabaret „Młodzi Duchem” ze Stowarzyszenia M-Art zaprezentował premierowe przedstawienie pt. „Historia kołem się toczy”. Wystąpił z nim w czwartek, 11 maja w Sali Lustrzanej u Attavatnich. Gościnnie – z programem „Zapomniane melodie” – wystąpił tego wieczoru też Zespół Piosenki Estradowej „Sway” i Grupa Taneczna ”Free Style”.

Za sprawą przedstawienia „Historia kołem się toczy”, młodzi duchem seniorzy, oderwali publiczność od szarej codzienności, serwując jej sporą dawkę komizmu i absurdu. Aktorzy – amatorzy, pod opieką choreografki Doroty Białek i akompaniatora Bernarda Augustynowicza, stworzyli kolejny skecz pokazujący paradoksy świata, w jakim przyszło nam wszystkim żyć.

   Po salwach śmiechu, które towarzyszyły inscenizacjom, przyszła pora na wysłuchanie nieco zapomnianych już utworów w wykonaniu Zespołu Piosenki Estradowej „Sway” i obejrzenie układów tanecznych, które zaprezentowała Grupa Taneczna ”Free Style”. Choreografię przygotowały Greta Wyczwaska-Dubaj i D. Białek, zaś nad muzyką i akompaniamentem czuwał B. Augustynowicz.

   Wszystkie występy spotkały się z entuzjastyczną oceną publiczności, która nagrodziła aktorów i tancerzy gromkimi brawami. Tego wieczoru widzowie opuszczali Salę Lustrzaną u Attavantich w wyjątkowo dobrych nastrojach.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum