Dzień dziecka z kawalerią

Autor: bk 26.05.2017 Nr: 21/2017
Dzień dziecka z kawalerią

Gmina Pawłosiów przygotowała nie lada atrakcje z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Poza zjeżdżalniami, karuzelami i słodkościami dla najmłodszych, doskonałą rozrywkę dla całych rodzin zapewniły pokazy kawaleryjskie.

Piękne konie i wspaniali jeźdźcy prezentujący wyjątkowe umiejętności, stali się główną atrakcją tradycyjnego Dnia Dziecka, który odbył się w Pawłosiowie. Wójt Gminy Pawłosiów Mariusz Reń, Gminny Ośrodek Kultury oraz Lokalna Grupa Działania „Z Tradycją w nowoczesność” zaprosili wszystkich mieszkańców gminy na wspaniałą niedzielę wypełnioną doskonałą zabawą.

   Na przybyłych czekały dmuchane zjeżdżalnie, karuzele, malowanie twarzy i dyskoteka w radosnym rytmie. Dzięki Stowarzyszeniu Miłośników Koni „Arabian” oraz Podkarpackim Ośrodkom Jeździeckim, uczestnicy gminnego święta obejrzeli pokaz kadryla, zawody kawaleryjskie oraz pokazy musztry konnej. Licznie zgromadzona publiczność z entuzjazmem dopingowała jeźdźców w barwnych mundurach, którzy władając szablą i lancą rywalizowali w turnieju o Puchar Wójta Gminy Pawłosiów.

   Na najmłodszych czekały liczne gry i zabawy, które wypełniły popołudnie dobrą zabawą i uśmiechem.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum