Gminny Dzień Dziecka

Autor: bk 08.06.2017 Nr: 23/2017
Gminny Dzień Dziecka

Wójt Gminy Radymno, Bogdan Szylar zaprosił wszystkich mieszkańców na trzeci już Gminny Dzień Dziecka, który w tym roku odbył się na stadionie sportowym w Sośnicy.

Liczne atrakcje czekały na wszystkich, którzy w niedzielę, 4 czerwca wybrali się do Sośnicy. Tam odbył się zorganizowany przez Bogdana Szylara, wójta Gminy Radymno Gminny Dzień Dziecka. Była to już 3 edycja tej corocznej imprezy, podczas której najmłodsi świętują wraz ze swoimi rodzicami.

   Podczas niedzielnego święta mieszkańcy Gminy Radymno, którzy licznie zgromadzili się w Sośnicy mieli okazję spędzić czas przyjemnie i aktywnie. Na najmłodszych czekały specjalnie dla nich przygotowane zjeżdżalnie, kule wodne czy basen z piłeczkami. Zaprezentowano sprzęt strażacki i wojskowy, dzięki czemu każde dziecko mogło sprawdzić, jak to jest wykonywać jeden z wymarzonych zawodów, zasiąść w strażackim wozie czy wziąć do ręki prawdziwy karabin.

   Na przybyłych czekały konkursy z nagrodami, w których udział brały zarówno dzieci i młodzież, jak i całe rodziny.

   Nie zabrakło malowania twarzy, napełnionych helem baloników i słodkich pyszności. Wszystko za darmo i co najważniejsze w doskonałej rodzinnej atmosferze, która sprawia, że wszyscy nie mogą się już doczekać świętowania Dnia Dziecka w przyszłym roku.

Komentarze
Popularne
Komentowane