Wyśpiewały zwycięstwo

Autor: ek 16.06.2017 Nr: 24/2017
Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing”
Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing”

9 czerwca w Sali widowiskowej Ogniska Baletowego w Jarosławiu odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego i przeworskiego. Głównym jego celem była m. in. prezentacja umiejętności lingwistycznych i wokalnych uczniów, popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Do konkursu przystąpiło ponad 30 uczestników. Jury po wysłuchaniu wszystkich wystąpień wyłoniło zwycięzców.

   Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Natalia Rabczak, uczennica Zespołu Szkół Plastycznych i Licealnych. Drugie miejsce przypadło Paulinie Lis, uczennicy Gimnazjum nr 5 w Jarosławiu. Zaś na trzecim miejscu uplasowała się Urszula Sobiecka, uczennica Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących. Nagroda Publiczności trafiła do rąk Klaudii Kowalik, uczennicy Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych, która piosenką „Love on the brain” podbiła serca widowni.

   Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Technicznych i Licealnych oraz Powiatowe Ognisko Baletowe im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu.

 

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum