Zaatakował z nożem w ręku

Autor: ek 16.06.2017 Nr: 24/2017

Decyzją sądu rejonowego najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 18-latek podejrzany o pobicie z użyciem noża. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

23 maja, jarosławscy policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu na jednym z parkingów.

– Pokrzywdzony zawiadomił, że dwa dni wcześniej został zaatakowany i raniony nożem. Dwóch nieznanych mu mężczyzn biło go po głowie i kopało, a jeden z nich zadał mu ciosy nożem. Zaraz po tym zdarzeniu pokrzywdzony został przewieziony do jarosławskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu – informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

Po przesłuchaniu świadków i przejrzeniu monitoringu policjanci wytypowali jednego ze sprawców pobicia, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty pobicia z użyciem noża, jak również został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności tej sprawy. Z policyjnych ustaleń wynikało, że nie działał on sam. W pobiciu pomagał mu 22-latek z Jarosławia, który również został zatrzymany. Mężczyzna pozostaje pod policyjnym dozorem do czasu zakończenia śledztwa. Ma obowiązek trzykrotnego zgłaszania się w komendzie policji i nie może opuszczać kraju.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum