Sport, muzyka i taniec

Autor: md 14.07.2017 Nr: 28/2017
Sport, muzyka i taniec

Przeciętna pogoda, ale za to doskonała atmosfera towarzyszyła obchodom Dni Przeworska. Wszyscy, którzy w weekend przybyli na Stadion Miejski w Przeworsku, bawili się wyśmienicie!

Świętowanie rozpoczęto sportowym akcentem. W piątek po południu zorganizowano Turniej Piłki Nożnej Szóstek o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska oraz Turniej Koszykówki „Trio – Basket”, zaś w sobotę rano Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku.

   Sobotni wieczór dostarczył przeworszczanom sporą dawkę dobrej muzyki. Publiczność rozgrzał zespół Leszcze z niesamowitym liderem Kacprem Kuszewskim. Jednak prawdziwe szaleństwo zaczęło się, gdy na scenie stanęła Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Drugi dzień Święta Miasta zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna w rytm muzyki zespołu Libero Band.

   W niedzielę od rana trwały Otwarte Spławikowe Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska. Po południu miłośnicy dwóch kółek wystartowali w V Przeworskim Rajdzie Rowerowym. Atrakcje przygotowano z myślą o różnych gustach, stąd też odbyło się spotkanie z przeworskimi pszczelarzami, zorganizowano aukcję obrazów, których autorami są uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, zespół „My z Kasztanowej” wystąpił z przedstawieniem teatralnym, zaś zespół „Muzyczny świat” zaprezentował swoje umiejętności wokalno-instrumentalne. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Święta Miasta przygotowano animacje oraz wesołe miasteczko. W niedzielę wieczorem na scenie wystąpił zespół Funky Jobo oraz Sławomir. Zwieńczeniem Dni Przeworska była zabawa taneczna przy muzyce zespołu Family Power.

 

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum