Renata Jaremko wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Autor: bk 14.07.2017 Nr: 28/2017
Renata Jaremko wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Młodszy aspirant Renata Jaremko z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku została jedną z pięciu laureatów tegorocznej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł”.

Ogólnopolski konkurs pod nazwą „Policjant, który mi pomógł” służy wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

   W tym roku odbyła się jego jubileuszowa, X edycja. Wśród pięciu laureatów, którzy 22 lipca w trakcie centralnych obchodów Święta Policji odbiorą okolicznościowe dyplomy i statuetki, znalazła się mł. aspirant Renata Jaremko, oficer prasowy KPP w Przeworsku.

   Konkurs organizowany jest przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ. Posiada także patronat Komendanta Głównego Policji.

   Warto zaznaczyć, że pracująca w Przeworsku R. Jaremko wybrana została z grona blisko 120 policjantów zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu.

   Przypomnijmy, że to nie pierwsze wyróżnienie dla policjanta z KPP w Przeworsku. W 2009 r. otrzymał je pracujący w Komisariacie Policji w Sieniawie aspirant sztabowy Dariusz Florek. Przeworska Komenda może się więc pochwalić już dwoma laureatami tak ważnej nagrody.

Komentarze
Popularne