Zmarł radny Lesław Wysocki

Autor: md 14.07.2017 Nr: 28/2017
Śp. Lesław Wysocki zmarł w poniedziałek, 3 lipca 2017 roku. Żył 55 lat.
Śp. Lesław Wysocki zmarł w poniedziałek, 3 lipca 2017 roku. Żył 55 lat.
Fot. UM Jarosław

Kilka dni po śmierci Andrzeja Pieszki, na wieczny spoczynek odszedł kolejny radny Rady Miasta Jarosławia, Lesław Wysocki.

Śp. Lesław Wysocki zmarł w poniedziałek, 3 lipca, w wieku 55 lat. Przed śmiercią pełnił funkcję Radnego Rady Miasta Jarosławia w obecnej – VII kadencji. Poza tym był kierownikiem Działu Eksploatacji Miejskiego Zakładu Komunikacji w Jarosławiu.

   W związku ze śmiercią dwóch radnych Rady Miasta Jarosławia, Marek Byliński – Komisarz Wyborczy w Przemyślu, wydał we wtorek, 4 lipca, postanowienie w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatów radnych. Dzień później, Wojewoda Podkarpacki, w porozumieniu z Komisarzem Wyborczym w Przemyślu, wydał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Miasta Jarosława. Odbędą się one w niedzielę, 24 września, w okręgach wyborczych nr 4 i nr 17.

   Przypominamy, że śp. L. Wysocki został wybrany do Rady Miasta Jarosławia w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 3 – KW Prawo i Sprawiedliwość, zaś śp. Andrzej Pieszko w okręgu wyborczym nr 17 z listy nr 4 – KW Platforma Obywatelska RP.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum