Gorący weekend z Weekendem

Autor: 20.07.2017 Nr: 29/2017
Publiczność na koncertach bawiła się doskonale.
Publiczność na koncertach bawiła się doskonale.

15 i 16 lipca na terenie zespołu parkowo-pałacowego w Zarzeczu odbyła się piąta edycja Dni Gminy Zarzecze. To były dwa dni ze sporą dawką muzyki, zabawy i niezapomnianych chwil w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół.

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem sportu. Po raz kolejny przy okazji Dni Gminy odbył się bieg uliczny „Zarzecze na 5!” w którym udział wzięło wielu amatorów biegania z całego Podkarpacia. Tego dnia rywalizowali również strażacy weterani, biorąc udział w ciekawych konkurencjach  i z wykorzystaniem dawnej sikawki. Wieczorne koncerty disco polo dały formacje EXTRA MOCNI i MeGustar.

   W niedzielę na scenie i przed nią podczas bogatego i różnorodnego programu zaprezentowano całą plejadę  gatunków muzycznych i innych form  artystycznych. Widzowie obejrzeli występ mażoretek, pokazy tańca towarzyskiego, przedstawienie grupy teatralnej i występ Gabriela Kwaśniaka – małego Jacksona. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, gry i inne konkurencje. Wczesnym wieczorem zagrała grupa NIPPER, a zaraz po niej gwiazda muzyki disco polo i dance WEEKEND ze swoimi największymi przebojami, m.in. piosenką „Ona tańczy dla mnie”. Żywiołowy koncert i sceniczne show  rozgrzały zgromadzoną publiczność, która pokazała, jak wspaniale bawi się przy takiej muzyce. Po koncercie odbył się pokaz laserowy. Dni Gminy Zarzecze zwieńczyła zabawa taneczna przy muzyce zespołu THE FIVE.

Komentarze
Popularne
Komentowane