Seat zderzył się z zaprzęgiem konnym

Autor: md 20.07.2017 Nr: 29/2017
Seat zderzył się z zaprzęgiem konnym

W czwartek, 13 lipca, na ul. Bieszczadzkiej w Pruchniku doszło de zderzenia seata ibizy z zaprzęgiem konnym. W wyniku zderzenia pojazdów, ranny został 37-letni woźnica i 26-letni kierowca seata. Wozem podróżowała także 33-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 3 i 4 lat. Na szczęście nic im się nie stało.

Tuż po godz. 17.30 dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony, że doszło do zderzenia samochodu z zaprzęgiem konnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem ibizą, podczas wyprzedzania zaprzęgu konnego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył przodem pojazdu w bok zaprzęgu. W wyniku tego uderzenia doszło do zepchnięcia zaprzęgu z jezdni, a następnie wóz stoczył się ze skarpy. Uczestniczący w wypadku seat ibiza przewrócił się na dach – informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

   Seatem ibizą podróżował tylko 26-letni kierowca, zaś wozem: 37-letni mieszkaniec Pruchnika, kobieta w wieku 33-lat, także mieszkanka Pruchnika i dwoje dzieci w wieku 3 i 4 lata. 37-latek doznał obrażeń ciała i został przetransportowany przez pogotowie lotnicze do przemyskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. 33-latka została przewieziona do jarosławskiego szpitala i po udzieleniu pomocy, opuściła placówkę. Dzieci nie odniosły poważnych obrażeń, jednak zostały przewiezione do przemyskiego szpitala, gdzie pozostały na obserwacji. Do szpitala trafił także 26-letni mieszkaniec gm. Pruchnik. Mężczyzna pozostał na leczeniu w jarosławskim szpitalu.

   Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

   Na miejscu wypadku obecny był także lekarz weterynarii. Niestety konia nie udało się uratować.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum