Seans pod chmurką

Autor: md 20.07.2017 Nr: 29/2017
Seans filmowy na świeżym powietrzu w wygodnym leżaku? Czemu nie!
Seans filmowy na świeżym powietrzu w wygodnym leżaku? Czemu nie!

Są wakacje, więc jeśli tylko pozwala na to aura, najprzyjemniej spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. W lipcu i sierpniu pod chmurką można robić rzeczy, których podczas innych pór roku robić się nie da. Mamy tu na myśli na przykład oglądanie filmów.

Jarosławianie pokochali „Kino pod gwiazdami”, organizowane w każdy piątkowy wieczór przez Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu w ramach „Kulturalnego Lata w Mieście”. Na każdym seansie pojawia się kilkudziesięcioosobowa widownia. Na każdego uczestnika plenerowego wydarzenia czekają wygodne leżaki oraz ciepłe koce, na wypadek chłodniejszych wieczorów.

   Za nami już dwie odsłony „Kina pod gwiazdami”, które przyciąga starannie wyselekcjonowanym repertuarem. Dwa tygodnie temu widzowie obejrzeli film „Siedem” w reżyserii Davida Finchera, zaś w ubiegły piątek „Czas Cyganów”, autorstwa Emira Kusturicy.

   Jaki film czeka na entuzjastów „Kina pod gwiazdami” w tym tygodniu, można dowiedzieć się przeglądając rubrykę „Zapowiedzi”, w której na bieżąco informujemy naszych Czytelników o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum