Zarzuty za bójkę na trybunach

Autor: bk 18.08.2017 Nr: 33/2017

70-latek i jego dwaj młodsi koledzy zostali pobici, kiedy kibicowali podczas meczu piłkarskiego. Zarzuty związane z ich poturbowaniem usłyszał już 19-letni mieszkaniec gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim. Policja ustala tożsamość innych sprawców pobicia.

19-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego usłyszał zarzuty związane z pobiciem trzech mieszkańców Manasterza. Kilka miesięcy temu Policję zaalarmowali trzej mężczyźni w wieku 70, 30 i 29 lat. Skarżyli się oni, że w trakcie rozgrywek piłkarskich, na których uczestniczyli jako kibice, zostali bez powodu zaatakowani przez grupę nieznanych im mężczyzn.

   Jak informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer Prasowy KPP w Jarosławiu, policjanci wytypowali sprawcę pobicia, okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Nowa Sarzyna.

Kilka dni temu mężczyzna usłyszał zarzuty i opisał okoliczności zdarzenia. Jak się okazało nastolatek nie działał sam. Policjanci nadal prowadzą postępowanie w tej sprawie i ustalają pozostałych sprawców tego pobicia. Będą oni odpowiadać w ramach tzw. zaostrzenia odpowiedzialności karnej, gdyż swojego czynu dopuścili się w miejscu publicznym, lekceważąc porządek prawny.

Komentarze
Popularne
Komentowane