Wybraliście najpiękniejsze!

Autor: bk 01.09.2017 Nr: 35/2017
Laureatki konkursu Miss Gazety Jarosławskiej.
Laureatki konkursu Miss Gazety Jarosławskiej.
Fot. Damian Bereza Fotografia

Dobiegła końca 3 edycja konkursu Miss Gazety Jarosławskiej. W piątek, 25 sierpnia w Carmel Club w Jarosławiu odbyło się wręczenie nagród w trwającym od początku wakacji konkursie Gazety Jarosławskiej. Wspólnie z Państwem wybraliśmy 6 dziewczyn, które otrzymały tytuły w poszczególnych kategoriach.

   Przypomnijmy. W tym roku 25 dziewczyn zamieszkujących teren powiatu jarosławskiego oraz przeworskiego walczyło o prym najpiękniejszej.

   Po 8 tygodniach głosowania Czytelników przyznaliśmy 6 tytułów Miss. Trzy z nich: Miss Czytelników GJ, I i II Vice Miss Czytelników GJ otrzymały dziewczyny, na które oddaliści Państwo najwięcej swoich głosów. Kolejne trzy tytuły: Miss Redakcji GJ, Miss Platinium Fitness oraz Miss Foto wybrali przedstawiciele Redakcji GJ oraz sponsorów poszczególnych nagród.

   Partnerami tegorocznej edycji konkursu byli:

Sklepy PSS Społem i GAMA, Platinium Fitness Jarosław, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Wiraż”, Drogerie „Wispol”, Kręgielnia Coloseum Jarosław, Damian Bereza Fotografia, Pracownica Urody Gabriela Kohyt i Pracownia Fryzur Patryk Pasterz, oraz jarosławska kwiaciarnia Mała Łąka.

 Uroczystość rozdania nagród swym występem uświetniła także Natalia Darkowska, która jest z nami już 2 rok.

 Choć bez nagrody nie pozostawiliśmy żadnej z kandydatek, które zgłosiły się do konkursu, tytuły i nagrody główne zdobyć mogło tylko 6 dziewczyn.

   Tytuły przyznawane przez czytelników zdobyły:

 Tytuł Miss Czytelników GJ, a także: bon o wartości 500 zł na metamorfozę w Pracowni Urody Gabriela Kohyt oraz Pracowni Fryzur Patryk Pasterz, bon zakupowy o wartości 300 zł do Drogerii „Wispol”, karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław oraz miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness w Jarosławiu otrzymała Karolina Lis, na którą oddaliście Państwo 880 głosów.

 Tytuł I Vice Miss Czytelników GJ, a także: bon zakupowy o wartości 400 zł do Drogerii „Wispol”, karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław oraz miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness w Jarosławiu otrzymała Justyna Skoczylas, z wynikiem 369 głosów.

 Tytuł II Vice Miss Czytelników GJ, a także: bon zakupowy o wartości 300 zł do Drogerii „Wispol”, karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław oraz miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness w Jarosławiu otrzymała Katarzyna Kolasa, na którą oddano 322 głosy.

 Łącznie na wszystkie kandydatki oddaliście Państwo ponad 2,5 tysiąca głosów.

 Tytuł Miss Redakcji GJ, a także kurs prawa jazdy kat. B w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Wiraż”, karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław oraz miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness w Jarosławiu otrzymała Anna Woźnica.

 Tytuł Miss Platinium Fitness, a także 6-miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness Jarosław oraz karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław otrzymała Weronika Gwóźdź.

 Tytuł Miss Foto, a także profesjonalną sesję fotograficzną od Damian Bereza Fotografia, karnet o wartości 100 zł do Kręgielni Coloseum Jarosław oraz miesięczny karnet wstępu do klubu Platinium Fitness w Jarosławiu otrzymała Natalia Cużytek.

 Wszystkie pozostałe kandydatki otrzymały od nas nagrody pocieszenia w postaci bonów zakupowych do sklepów PSS Społem i Gamma, karnetów wstępu do klubu Platinium Fitness Jarosław, a także rocznej prenumeraty Gazety Jarosławskiej.

 Serdecznie gratulujemy dziewczynom, które otrzymały tytuły. Dziękujemy również wszystkim dziewczynom, które zdecydowały się brać udział w naszej zabawie.

 

Nagroda dla Głosujących

W każdym tygodniu głosowania, bonem o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach PSS Społem i Gama, nagradzamy Czytelnika, który dostarczył do naszej redakcji największą liczbę poprawnie wypełnionych kuponów.

   W ostatnim tygodniu głosowania była to: Ewa Prucyk.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum